بهترین تولید کننده پکیج برقی

در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین تولید کننده پکیج برقی در ایران صحبت کنیم که به طور کلی در مورد مشخصاتی که یک پکیج برقی را به بهترین برند تبدیل می کند صحبت کنیم. بهترین پکیج برقی دیواری موجود در بازار که از لحاظ کیفیت و عملکرد در سطح بالا و قابل رقابتی قرار دارند بسیار انگشت شمارند. در زمان نه چندان دور سیستم های گرمایشی خانه ها و اکثر مکان های مسکونی و غیر مسکونی از اتاقکی مجزا با نام موتورخانه بهره می‌بردند.

اتاق موتورخانه معمولا در طبقه زیرین ساختمان به دور از محل زندگی قرار داشت، تجهیزاتی که در کنار یکدیگر قرار می گرفتند و سیستم پیچیده ی موتورخانه را بوجود می آوردند معمولا در ابعاد بزرگی ساخته می شدند به همین دلیل فضای زیادی از ساختمان اشغال میشد، فضایی که در دنیای کوچک شده ی امروز دیگر غیرقابل توجیه است. همچنین در این سیستم ها به دلیل وجود حجم بالای احتراق مصرف سوخت بالا بوده و همچنین دارای صدای نامطلوبی می باشد که آزار دهنده است و آرامش ساکنین را بهم میزند.

از طرفی درگیر بودن تمامی واحدهای ساختمان با کارکرد این اتاقک موتورخانه، باعث میشد که در صورت خرابی، تامین آب گرم، کل ساختمان با مشکل روبه ‌رو شود.با توجه به دلایلی که ذکر شد به این نتیجه میرسیم که وجود یک سیستم گرمایشی کم هزینه که دارای مصرف بهینه سوخت و راندمان بالا و دارای قابلیت مستقل بودن در هر واحد مسکونی و همچنین بدون صدا و اشغال فضای بسیار کم ، می تواند ایده ال ترین باشد. .  در ادامه گروه فنی مهندسی ما به برندهایی مطرح از بهترین پکیج برقی اشاره خواهد داشت.

فهرست مطالب

فاکتور های یک پکیج برقی دیواری با کیفیت

در زمان خرید انتخاب یک محصول با کیفیت میتواند تا 70% خیال شما را راحت کند. زمانی که در هنگام خرید پکیج دیواری برقی اطلاعات خوبی از محصولات داشته باشید این مورد باعث میشود تا شما یک محصول خوب را انتخاب کنید. ما برای اینکه بتوانیم شما را در جهت انتخاب یک محصول با کیفیت یاری دهیم قبلا در مورد راهنمای خرید پکیج برقی دیواری اطلاعات جامعی را در قالب یک آموزش منتشر کردیم. اما در این بخش هم تصمیم داریم 3 فاکتور را برای شما معرفی کنیم که میتواند در انتخاب شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد به همین دلیل این فاکتور ها عبارت است از :

گارانتی و خدمات پس از فروش

اگر در بازار خرید و فروش حضور داشته باشید خوب متوجه میشوید که یک محصول با کیفیت به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتری ارائه میشود. بهره مندی محصول از گارانتی و خدمات پس از فروش باعث میشود تا مشتری و یا همان خریدار نگرانی بابت پشتیبانی محصول نداشته باشد و همچنین بتواند در طول مدت زمان خدمات پس از فروش اگر محصول دچار ایراد و عیب باشد به قطعات آن توسط خود تولید کننده دسترسی داشته باشد. پس در گام اول به شما پیشنهاد میکنیم که در زمان خرید پکیج برقی محصولی را انتخاب کنید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

قطعات بکار رفته در پکیج

پکیج به مجموعه از چندین قطعه و ابزار میگویند که در داخل یک جعبه قرار میگیرد. پکیج برقی هم دقیقا از چندین قطعه و ابزار و لوازم تشکیل شده است و به همین دلیل نوع قطعاتی که در داخل پکیج قرار میگیرد بسیار مهم و ضروری است. زمانی که شما یک پکیج ارزان قیمت از یک برند ناشناخته را خریداری میکنید این مورد وجود دارد که کیفیت پکیج پایین باشد و این کیفیت پایین از کیفیت قطعات بهره میبرد. بهترین گزینه برای اینکه شما بتوانید یک محصول خوب و با کیفیت را خریداری کنید انتخاب یک برند معتبر میباشد.

نحوه تولید | کارگاه یا کارخانه

تولید پکیج و عرضه به بازار امروزه در بیشتر نکات کشور و بدست افراد بسیار زیادی انجام میگیرد. زمانی که یک محصول در یک کارگاه تولید میشود این مورد باعث میشود که تمامی قطعات و همچنین تمام فرایند های تولید به دست نیروی انسانی انجام گیرد و این به صورت مستقیم میتواند در کیفیت محصول تاثیر گذار باشد.

در نظر داشته باشید که یک محصول اگر در یک کارخانه در چندین مرحله تولید شود مسلما کیفیت بسیار بالایی دارد و همین موارد باعث میشود که ما پیشنهاد دهیم از محصولاتی استفاده کنید که خط تولید پکیج را داشته باشند و نیروی انسانی در فرایند تولید آنها زیاد دخیل نباشد چون این مورد به صورت مستقیم در کیفیت پکیج برقی تاثیر گذار خواهد بود.

 

چه فاکتور هایی بهترین را معرفی میکند ؟

قبل از معرفی کردن بهترین تولید کننده پکیج برقی در ایران بهتر است اول به مشخصات و فاکتور ها و مفهوم هایی که یک برند را به بهترین تبدیل میکند صحبت کنیم. پکیج برقی دستگاهی است با ابعادی کوچک که میتواند براحتی آب گرم مصرفی و مورد نیاز شوفاژهای ساختمان را تامین کند. پکیج ها را با هدف کوچک سازی موتورخانه ها طراحی کرده اند.

بازدهی بالا، مصرف سوخت پایین تر، کم شدن حجم لوله کشی های ساختمان و از همه مهم ‌تر مستقل شدن هر یک از واحدها به جهت تامین آب گرم مورد نیازشان از جمله مزایای یک پکیج برقی نسبت به یک موتور خانه می باشد. تولید کننده های پکیج برقی با توجه به نیاز بازار و استقبال چشمگیر مصرف کننده ها از پکیج برقی، اقدام به ساخت و تولید انواع پکیج برقی نموده اند. پکیج ها در مدل های دیواری و زمینی که هریک دارای ظرفیتی می باشند تولید شده و در بازار موجود می باشند.

انواع پکیج با برندهای متفاوتی که هریک از سطح کیفیت گوناگونی برخوردار هستند در بازار ایران وجود دارد. و ممکن است مشتریان عزیز هنگام خرید پکیج دیواری با مشکل مواجه شوند و این سوال که کدام مارک پکیج برقی بهتر است و کدام یک به عنوان بهترین پکیج دیواری در بازار عرضه می شوند. ما با توجه به بازار ایران بهترین مارک پکیج برقی را از نظر کیفیت، مصرف انرژی، میزان فروش، نوع گارانتی و نصب مورد بررسی و در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده است.

در انواع برندهای برتر پکیج دیواری به تاریخچه شرکت، معرفی انواع پکیج دیواری و مدت زمان گارانتی هریک از این محصولات پرداخته ایم. برندهای معرفی شده در این مقاله بر اساس سهم فروش هریک از محصولات که در سال های اخیر در بازار ایران داشته اند، کیفیت بسیار بالای آنها و نیز میزان رضایت مندی مشتریان عزیز که از این پکیج برقی جهت تامین آبگرم استفاده نموده اند، معرفی شده است.

معرفی بهترین تولید کننده پکیج برقی

معرفی بهترین تولید کننده پکیج برقی در ایران و جهان

معرفی اسامی تولید کننده ها به عنوان بهترین یکی از سخت ترین چالشی میباشد که ما تصمیم داریم امروز آن را حل کنیم چون طبق بررسی هایی که انجام دادیم کاملا به این برندها اعتماد داریم و تصمیم داریم در ادامه به شما معرفی نمائیم :

بهترین تولید کننده پکیج برقی آلپ هلدینگ

آلپ هلدینگ شرکتی صنعتی بسیار بزرگ با تجربه ای بالغ بر 15 سال در تولید پکیج برقی و سایر سیستم های گرمایشی بهترین برند تولید پکیج برقی در ایران می باشد. پکیج برقی دیواری آلپ، با استفاده از جریان الکتریکی جهت تامین آب گرم مدار بسته و مصرفی، طراحی و تولید شده است. ابعاد این دستگاه بسیار استاندارد در اندازه کابینت آشپزخانه بوده و برای نصب در محیط هایی با محدودیت فضا، کاملا ایده آل می باشد.

همچنین تمامی پکیج های برقی آلپ هلدینگ، از گارانتی معتبر یک ساله و خدمات پس از فروش ۵ ساله برخوردارند و همچنین دارای 2 سال بیمه آتش سوزی بوده که میزان اطمینان از امنیت این پکیج را پر رنگ تر می کند. پکیج برقی با تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی گرمایشی کارکرد خود را اجرا میکند و همین موضوع باعث می شود بدون ایجاد صدا، به گرمایش محیط و آب مصرفی بپردازد. نصب و راه اندازی این پکیج بسیار راحت بوده و هزینه تعمیر و نگهداری آن بسیار ناچیز است. لازم به ذکر است که در تولید این پکیج از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده شده، لذا طول عمر محصول بالا می باشد.

پکیج بوش

یکی از سایر برند های مرغوب در بازار ایران مارک بوش می باشد. گروه تولیدی بوش در زمینه تولید انواع لوازم خانگی فعالیت فعالیت می کند. بوش در سال 1265 با مدیریت رابرت بوش در آلمان راه اندازی شد و موفق شد که کالاهای تولیدی خود را به سایر کشورها در صادر نماید. شرکت بوش با سابقه بالا به خوبی توانسته نظر بسیاری از افراد را در سراسر دنیا به خود جلب کند و سهم قابل توجهی از بازار فروش بین المللی را به خود اختصاص دهد. محصولات بوش همواره دارای کیفیت و کارایی خوب، ماندگاری و طول عمر بالایی دارند.

پکیج برقی آریستون

آریستون نیز یکی از برند های معتبر در زمینه تولید سیستم های گرمایشی می باشد که این گروه تولیدی با بهره گیری از تکنولوژی های جدید و همچنین بکارگیری نیروهای متخصص در این زمینه همواره محصولاتی با کیفیت تولید و ارائه می نماید. شرکت آریستون در سال 1309 در کشور ایتالیا راه اندازی شد. گروه تولیدی آریستون محصولاتی با بازدهی مطلوب طبق استانداردهای بین المللی تولید و به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران صادر می نماید.

سخن نهایی

پس از بررسی کلی چند برند معتبر در این زمینه میتوان نتیجه گرفت که بهترین تولید کننده پکیج برقی در ایران چه شرکتی می باشد. شرکت بوش و آریستون علی رغم داشتن کیفیت بالا در پکیج های برقی و سایر محصولات خود به دلیل وارداتی بودن آنها دارای قیمت بسیار بالا و غیر منطقی در کشور ما  می باشند و همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل دارای گارانتی نبوده و خدمات پس از فروش در اغلب موارد توانایی تهیه قطعات مورد نیاز را ندارد.

ولی پکیج آلپ هلدینگ با طراحی متخصصین داخلی و خارجی و بومی سازی تولید و مونتاژ در ایران با وارد کردن قطعات اروپایی و ایتالیایی به طور مستقیم و بدون واسطه محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی بسیار بالا به مشتریان خود ارائه می دهد و همچنین گارانتی و خدمات پس از فرو و همچنین در راستای تضمیم کیفیت بیمه آتش سوزی نیز به مدت 2 سال ارائه  می دهد که به عنوان بهترین انتخاب برای خرید پکیج برقی در ایران میتوان در نظر گرفت.

بازدیدها: 7

0 Reviews

Write a Review

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
واحد فروش